PROSTRAZ.CZ V TIŠTĚNÉ PODOBĚ

()

O tom, k čemu portál prostraz.cz byl před více jak rokem vytvořen, již bylo napsáno v článku Co portál ProStraz.cz přináší nebo v článku Elektronický informační portál ProStraz.cz v prosincovém vydání Strážského občasníku. To, co se změnilo, je tato tištěná verze. Přístup k informacím prostřednictvím Facebooku, mailového newsletteru a podobně je jen částečná možnost, jak informace mezi obyvateli sdílet. Stále velká část obyvatel dává přednost tištěným mediím a tento výtisk je tak cestou k předání informací i těmto čtenářům.

Kopii novin je možné stáhnout v PDF. V tomto vydání najdete mimo jiné tyto články:

Výhoda elektronické verze je v aktuálnosti a rychlosti předání informací. K tomu, jak získat okamžité informace o dění v obci je několik jednoduchých cest. Jedná se např. o instalaci aplikace „V OBRAZE“, která je takovou elektronickou verzí obecní vývěsky. Dále je možné si celý portál www.prostraz.cz instalovat jako aplikaci do chytrého mobilního telefonu nebo si zapnout upozornění na vydání článků na tomto portále. Další možností je registrace k tzv. newsletteru nebo k tzv. „mobilnímu rozhlasu“ – tedy registrace vaší e-mailové adresy, na kterou vám několikrát měsíčně přijdou upoutávky na novinky. Více o tom, jak takové informace získat včetně návodů na instalaci, najdete na uvedené stránce www.prostraz.cz v průběhu měsíce dubna. Můžete se na mne kdykoliv obrátit, rád vám pomohu vše potřebné nastavit nebo instalovat na váš chytrý telefon.

Nejdůležitější informace budou po úpravě vytištěny a pak rozneseny do schránek obyvatelům obce zdarma každé 2 měsíce. Náklady na tisk a tvorbu tohoto média jsou hrazeny z reklamy a z příspěvků firem a jednotlivců z obce. Nemalou pomocí by mohl být i váš příspěvek – tedy dobrovolné uhrazení doporučené prodejní ceny 10,- Kč do kasiček v obchodech na Bergerově náměstí. Další možností je nákup předplatného nebo zaslání jiného příspěvku prostřednictvím bankovního převodu na účet 2700879182/2010. V popisu platby uveďte váš důvod platby (předplatné x dílů, dobrovolná podpora…). Nyní zajišťujeme napojení na platební bránu. Pro informace o předplatném nebo pro získání dalších informací nás kontaktujte. Předem děkujeme.

QR platba pro podporu prostraz.cz
Pro platbu využijte QR kód

Další nemalou pomocí a podporou je tvorba obsahu, tedy buď přímo vytvářením článků nebo předáním informací redakci média. Chybí-li vám nějaké informace v tomto médiu, napište nám. Nejjednodušší kontakt je přes e-mailovou adresu pisu@prostraz.cz

…..

Závěrem

1. vydání je vytištěné a nyní se distribuuje. V první řadě chci poděkovat sponzorům a všem, kteří přispěli k tomuto vydání. Kus práce je za námi a větší před námi. Vytvořit něco takového není úplně jednoduché, ale už nyní se těšíme na další číslo, které vyjde v červnu. Rádi bychom se zaměřili na Zlatý kopec. Bude nás zajímat jak nové napojení, tak územní studie nebo projektování kanalizace. V úryvcích z historie se chci podívat na proměny obce v čase. Zaměříme se i na již dlouho řešené parkování na náměstí nebo jak pokračuje plánování chodníku u školy. Témat je hodně, ale zajímaly by nás především vaše témata. Váš pohled, naše postřehy a názory.

Stejně tak nás můžete kontaktovat s vaším hodnocením těchto novin. Pochvala potěší, připomínka pomůže ke zlepšení. Náměty, připomínky a hodnocení tak pište na info@prostraz.cz nebo jako komentář tohoto článku. Předem děkujeme.

Jak užitečný byl tento příspěvek?

Kliknutím na hvězdičku to ohodnoťte!

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasů:

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Jak jste považovali tento příspěvek za užitečný ...

Sledujte nás na sociálních médiích!

Je nám líto, že tento příspěvek pro vás nebyl užitečný!

Pojďme vylepšit tento příspěvek!

Řekněte nám, jak můžeme tento příspěvek vylepšit?

1 Trackback / Pingback

  1. To jsem si početla… - Pro Stráž

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*