Elektronické platby PRO STRÁŽ

()

Na portále prostraz.cz byl doprogramován e-shop včetně možnosti zaplatit elektronicky prostřednictvím klasického bankovního převodu, rychlého bankovního převodu přes platební bránu nebo pomoci platební karty.

Je tak možné podpořit tištěnou verzi PRO STRÁŽ i platbou nákupem v elektronické obchodě. Možnost přispět i do kasiček v obchodech na Bergerově náměstí (cukrárna, obchod, květinka) zůstává. Moc děkujeme za vaši podporu.

Jsme připraveni i na další možnosti nákupu, třeba lístků na připravované KINO a podobně.

Jak užitečný byl tento příspěvek?

Kliknutím na hvězdičku to ohodnoťte!

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasů:

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Jak jste považovali tento příspěvek za užitečný ...

Sledujte nás na sociálních médiích!

Je nám líto, že tento příspěvek pro vás nebyl užitečný!

Pojďme vylepšit tento příspěvek!

Řekněte nám, jak můžeme tento příspěvek vylepšit?

3 Comments

 1. Moderní služby ano,ale kdy bude ve Stráži bankomat?Nebo třeba možnost si koupit jízdenku na MHD?

  • Dobrý den, bankomat v obci byl již řešen na zastupitelstvu tuším v loňském roce. Byl jsem osobou, která se této problematice intenzivně věnovala. Bohužel nabídka pronájmu bankomatu ve výši 12.000 Kč / měsíc (144.000 Kč / ročně) byla z pohledu zastupitelů příliš vysoká. Jednalo se o nabídku nebankovní instituce. Nižší cenu pronájmu se zatím nepodařilo zajistit a to vzhledem ke skutečnosti, že v dosahu jsou bankomaty u Kauflandu a GLOBUSU. Prověřoval jsem tuto možnost u několika institucí a vzhledem k narůstajícím on-line platbám, je momentálně trend u bank uvedenou službu omezovat a to z důvodu vysokých nákladů s jejím provozem. Proto je snaha přenést tyto náklady na obce.
   Jinou možností je služba Cash Back u některého obchodníka v naší obci. Zde popis ze stránek Komerční banky: „Cash Back, psaný zvlášť, je služba v obchodech, kde nahrazuje výběry hotovosti z bankomatu. Při platbě kartou v obchodě si na pokladně můžete rovnou vybrat peníze. Toto je populární nejen ve Spojených Státech, ale i u nás, třeba na vesnicích či menších městech, kde není bankomat. Obvykle ale při platbě můžete vybrat nejvýše 3000 Kč.“
   Věřím, že se mi podařilo na Váš dotaz uspokojivě odpovědět.
   S pozdravem Jarda Vrabec – zastupitel

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*