Zásilkovna Stráž nad Nisou – cukrárna

()

Společnost Zásilkovna byla založena v roce 2010 českou podnikatelkou Simonou Kijonkovou . Od roku 2019 je výdejní místo také dostupné v prostorách kavárny a cukrárny COMEL cafe na Bergerově náměstí ve Stráži nad Nisou. Vývoj této služby byl velmi dynamický a poslední rok tuto službu ještě více umocnil. V počátku jsme patřili mezi prví pobočky této služby a denně nás zavážela dodávka až z Prahy. Dnes je veliké depo v Liberci, které svou kapacitou již nedostačuje a zároveň jsou nově budována tzv. mikrodepa. V průběhu těchto posledních 2 let navíc přibyla služba „Mezi námi“ a je možné balíčky i odesílat.

Vývoj ve Stráži nad Nisou se myslím také výrazně proměnil. Od prvních pár kusů balíčků za týden po desítky a stovky za den. Poslední, dost specifický, rok se vše ještě umocnilo. Kolik balíčků týdně prošlo naší pobočkou od března 2020 do března 2021 ukazuje následující graf:

Celkem to bylo víc jak 20.000 balíčků.

Části zákazníkům je odeslána žádost o hodnocení našich služeb. Zákazník nás tak hodnotí z několika pohledů – od označení po kvalitu obsluhy. Navíc je nám měřena rychlost výdeje. Mile mě překvapuje, že jsme dlouhodobě hodnoceni známkou 4,9-5,0. Podle vyjádření zástupců spol. Zásilkovna patříme mezi TOP pobočky v ČR.

Toto hodnocení možná v sobě skrývá i vývoj v posledním roce, kdy v první vlně jsme i přes totální uzavření vydávali balíčky ve večerních hodinách. V dnešní době se otevírací doba upravila tak, abychom jsme dokázali obsloužit většinu zákazníků a zároveň provoz ještě více nedotovali. Sužba není od začátku koncipovaná jako čistě výdělečná a výdělek je plánován až na následném nákupu zákazníka. Zásilkovna nám přivede zákazníka do provozovny a na nás je, zda mu něco prodáme. Zásilky vydáváme i mimo pracovní dobu na základě domluvy.

Stráž je specifická svým „jedna paní povídala“ a prý nejsou s našimi službami někteří obyvatelé obce spokojeni. Budu moc rád za každou připomínku, která nám pomůže ještě více zlepšit naše služby. Kontaktujte mě tak prosím přímo a určitě najdeme způsob jak vše napravit.

Nově se otevřela pobočka Zásilkovny i v Elosu a to zkušebně. Sami s ohledem na vývoj počasí a pandemické situace plánujeme další rozšíření pracovní doby.

A jak jste spokojeni s našimi službami vy sami? Napište nám do komentářů. Děkujeme.

Jak užitečný byl tento příspěvek?

Kliknutím na hvězdičku to ohodnoťte!

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasů:

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Jak jste považovali tento příspěvek za užitečný ...

Sledujte nás na sociálních médiích!

Je nám líto, že tento příspěvek pro vás nebyl užitečný!

Pojďme vylepšit tento příspěvek!

Řekněte nám, jak můžeme tento příspěvek vylepšit?

1 Comment

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*