Sbírka pro Luboše

()

Říká se: Lepší vyhořet než se stěhovat. Možná to vyjde podobně, ale jistě se všichni shodneme na tom, že stěhování je přeci jen lepší. 28.ledna letošního roku kompletně shořel jeden strážní domek kousek od dálnice a železničního mostu.

Podle vyprávění Luboše H., majitele objektu, vše přišlo velmi rychle. Po příjezdu z práce zatopil v kamnech a šel se sprchovat. Ze sprchy ho vytáhl až štěkající pes. Pak už vše bylo velmi rychlé. Z domečku utekl jen v županu, v bačkorách a se dvěma psy. Jak mi pak s úsměvem vyprávěl, dokud měl v sobě adrenalin a bylo teplo od hořícího domku, docela to šlo. Neuvědomoval si ještě, co ho čeká. Pak ale přišla zima a s ní i uvědomění toho, co se stalo. Přišel o všechno. Zbylo mu jen to, co měl v tu chvíli v autě.

Ještě tu noc se přes elektronická media spustila sbírka „na Luboše a jeho psy“. Během pár hodin se vybralo velké množství oblečení, kosmetiky a žrádla pro psy. Následná finanční sbírka vynesla pár tisícovek. Dárci byli jak jednotlivci, tak firmy. Mnoho materiálu a oblečení bylo nových.

Pro Luboše to byla velká změna. Čím je člověk starší, tím více je zvyklý na své rituály. Pak mu nejvíce chybí takové maličkosti, jako je například káva ze svého oblíbeného hrnečku. Do dnešních dní využil možnost bydlení u známé. V těchto dnech se už snad stěhuje do pronajatého bytu.

Touto cestou by chtěl Luboš H. moc a moc poděkovat těm, kteří mu v jeho těžké době pomohli.

Jak užitečný byl tento příspěvek?

Kliknutím na hvězdičku to ohodnoťte!

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasů:

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Jak jste považovali tento příspěvek za užitečný ...

Sledujte nás na sociálních médiích!

Je nám líto, že tento příspěvek pro vás nebyl užitečný!

Pojďme vylepšit tento příspěvek!

Řekněte nám, jak můžeme tento příspěvek vylepšit?

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*