Mimořádné zasedání zastupitelstva obce Stráž nad Nisou č. 30 – on-line

()
YouTube player

Jak užitečný byl tento příspěvek?

Kliknutím na hvězdičku to ohodnoťte!

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasů:

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Jak jste považovali tento příspěvek za užitečný ...

Sledujte nás na sociálních médiích!

Je nám líto, že tento příspěvek pro vás nebyl užitečný!

Pojďme vylepšit tento příspěvek!

Řekněte nám, jak můžeme tento příspěvek vylepšit?

5 Comments

 1. Takže jestli to dobře chápu, tak zajíždění linky 70 bude stát krajský úřad půl milionu ročně, linka 30 stojí odhadem dvakrát tolik, možná víc. Hranice Stráže je někde před čističkou, což je dvakrát větší vzdálenost, proto dvakrát větší částka na dopravu.
  Půl milionu ročně tedy stačí nyní k zachování linky 30, což není zas tak strašný.
  Ale takhle to nedopadne, pan hejtman (dopravní odborník z dopravní školy) vymyslel, že linku do Las Vegas nad Nisou zruší, protože starostka není z jeho partaje. Proč nevybral jakoukoliv jinou linku do jiných sídel mimo Liberce? Tam totiž jsou spřátelení starostové…
  Pan Vrabec by mohl prozradit jak bude hájit zájmy Stráže a jak přesvědčí hejtmana(který se nedostal do sněmovny), aby se přestal mstít za svůj neúspěch na Stráži nad Nisou.

  Děkuji předem za odpověď.

  • Dobrý večer. Je smutné, že Vaše osobní napadání jde napříč tímto portálem. Zopakuji, že je škoda, že se neumíte podepsat.
   Jen uvedu, že jste poskytnuté informace nepochopil správně a opět zopakuji informaci, že jednání probíhají a dle dostupných informací za výrazné pomoci Vámi napadaných osob (hejtman, primátor – v jiném Vašem komentáři).
   Pro úplnost uvedu, že „hejtman“ nekandidoval ve sněmovních volbách, takže určitě nemá důvod se naší obci mstít.
   Zároveň prosím administrátora stránek Lukáše Beneše, aby zvážil, zda takovéto napadání je v pořádku, resp. v souladu s pravidly tohoto fóra.

 2. Mohu jen s panem Jaroslavem Vrabcem souhlasit. Jsem velkým příznivcem diskuze a výměny názorů. Ne vždy musíme mít stejný názor nebo pohled. Mnohdy se můžeme mýlit. Ale pakliže zastáváme nějaký názor, měli bychom si za ním stát včetně toho, že se pod něj i podepíšeme. Pro mnohé jsem kontroverzní, samozvaný nebo „všemu rozumící“, ale vždy se pod svůj názor podepíši. Bude-li tak někdo napadat druhé, bude o druhých šířit nějaké informace nebo podobně, budu vyžadovat, aby se pod příspěvek podepsal tak, aby bylo zřejmé, kdo je autorem příspěvku. Vulgarizmy a podobné urážky nebudou tolerovány vůbec.

 3. Proč pane Vrabec lžete, proč nesdělíte občanům Stráže, že žádné jednání již neproběhne a o zrušení linky 30 je definitivně rozhodnuto, jenom proto, že to nejmenovaná osoba chce. Druhá nejmenovaná osoba zajistila takové podmínky, aby si Stráž jinou variantu vybrat nemohla.
  Je smutné, že relevantní informace považujete za napadání. Hejtman se svým vzděláním sám chlubí, jeho činnost v úřadě je také dostatečně známa, že si Stráž nad Nisou vybral jako cíl místo jakékoliv jiné obce je také zřejmé. To že se nedostal do sněmovny vůbec nesouvistí s tím, že nakonec nekandidoval.
  Moje konkrétní jméno potřebujete pro důsledné za…?
  Pane Beneš, bohužel se nejedná o názor, ale o stručné konstatování faktů. Nikdo jiný nemá tu slušnost Strážákům to zdělit.

  • Dobrý večer. Vidím, že jste se posunul v napadání a očerňování zase o kousek dále. Vaše pravé jméno jsem chtěl, protože jsem předpokládal, že si za svými názory stojíte a jste schopen o nich diskutovat. Já se také neschovávám za žádný anonymní účet. Jen zopakuji, že probíhají jednání paní starostky s KORIDem a DPMLJ a i já čekám na další nové informace. Věřím, že stav není tak „černý“, jak popisujete.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*