Foto soutěž – hlasujte

()

V únoru letošního roku byla vyhlášena fotosoutěž o fotografie obce Stráž nad Nisou s cílem vybrat nejlepší fotky pro nové pohlednice obce Stráž nad Nisou. V průběhu soutěže jsme získali i několik historických pohlednic ale i nových, které jsme obdrželi od obecního úřadu. Některé z nich je možné získat již dnes v kavárně COMEL cafe.

Do soutěže bylo zasláno několik desitek fotografií. Chci tímto všem, kteří do soutěže přispěli, moc poděkovat. Velice si vážím jejich pomoci. Díky tolika fotografiím můžeme vybrat opravdu ty nejkrásnější.

Následující přehled uvádí všechny, které jsme zařadili do soutěže. Měl by rozhodovat „umělecký“ dojem, a proto u vložených fotografií ještě není uveden autor. Vyberme ty nejlepší, které pak budou otištěny v tištěné verzi PRO STRÁŽ pro závěrečné hlasování.

V závěru příspěvku prosím vepište 10 čísel obrázků, které se vám nejvíce líbí. Můžete vybrat i 2 obrázky, které se vám líbí nejméně (podle metody D21).

Pro zobrazení celé fotografie na ni klikněte!

Hlasujte pro nejlepší fotografie

Vepište 10 čísel nejhezčích fotografií oddělených čárkou. Následně vepište 2 čísla nejméně zdařilých fotografií. Je nutné pro ověření uvést e-mailovou adresu. Údaje o jménu a telefonním číslu jsou dobrovolné.


Jak užitečný byl tento příspěvek?

Kliknutím na hvězdičku to ohodnoťte!

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasů:

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Jak jste považovali tento příspěvek za užitečný ...

Sledujte nás na sociálních médiích!

Je nám líto, že tento příspěvek pro vás nebyl užitečný!

Pojďme vylepšit tento příspěvek!

Řekněte nám, jak můžeme tento příspěvek vylepšit?

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*