Pomoc v obci

()

Tento článek reagoval na situaci na podzim 2020. Dnes se aktivity rozšířily a dostaly větší prostor. Na jednoduché adrese https://pomoc.prostraz.cz najdete aktuální nabídky, poptávky a diskuzi na toto téma.

Jestli čtete tento článek je dost pravděpodobné, že pomoc, kterou organizujeme, nebude možná pro vás. Chceme pomoc lidem, kteří jsou v obci bez pomoci a mnohdy bez kontaktu. Buďte aktivní a oslovte prosím ty, kterým můžeme pomoci ve vašem okolí. V závěru článku je ke stažení letáček, který můžete vytisknout a předat.

„Vypnutá“ kavárna již chvíli nabízí nově pečivo. Od zítra 27.10. navíc rozšiřujeme nabídku o základní potraviny jako jsou rohlíky, chléb a podobně. Navíc, po dohodě s KNL nabídneme chlazené hotovky. Dále během dneška upravíme otevírací dobu tak aby bylo otevřeno i dopoledne. Jaká doba vyhovuje vám? Napište mám.

Rozvoz

Od dnešního dne nabízíme pomoc s rozvozem nákupů. Je nesmysl aby starší lidé jezdili hromadnými prostředky do přeplněných nákupních center. Na jaře jsme koupili pickupa a teď je chvíle ho využít. Hledáme způsob jak si můžou ti, které chceme ochránit, objednat. Prosím vás tak o pomoc a navázání kontaktu. Asi nejvýhodnější je telefonický kontakt – můj telefon je 739 454 716. Samozřejmě umím udělat všelijaké on-line objednávkové formuláře, ale tam, kam míří naše nabídka, by je asi nikdo nevyužil.

Nabídka rozvozu je samozřejmě koncipována pro ty, kteří naši pomoc potřebují.

Nabídka

Krom základních potravin, které máme teď nově v „bývalé“ kavárně, bude možné objednat nákupy běžných potravin a domácích potřeb. Lékárna je samozřejmostí. Rozvoz budeme dělat bez honoráře. Je možné dovést jídlo z naší jídelny těm, kteří ho mají objednané nebo dovést již zmíněné chlazené jídlo od KNL. Oběd od KNL stojí 79,-.

Tato nabídka není komerční, rozvoz a pomoc činíme bez marže a poplatků jako nabídku pomoci těm, kdo naši pomoc potřebují. Předejte prosím tuto nabídku těm, kdo ji mohou využít.

Jak užitečný byl tento příspěvek?

Kliknutím na hvězdičku to ohodnoťte!

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasů:

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Jak jste považovali tento příspěvek za užitečný ...

Sledujte nás na sociálních médiích!

Je nám líto, že tento příspěvek pro vás nebyl užitečný!

Pojďme vylepšit tento příspěvek!

Řekněte nám, jak můžeme tento příspěvek vylepšit?

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*