Jednání zastupitelstva bude on-line

()

Milí občané naší krásné obce. Rád bych tímto poděkoval Lukáši Benešovi za vznik těchto z mého pohledu určitě prospěšných stránek a zároveň i možnost se k některým bodům dle svého nejlepšího svědomí vyjádřit. Sice provozuji FB stránky Stráž nad Nisou, ale ty držím pro oznamování akcí spolků a sdružení v rámci obce.

Jakožto zastupitel obce mám k některým informacím přístup, a proto se o ně rád podělím. Držím se pravidla, že více hlav více ví a více názorů povede k lepšímu výsledku. Bohužel jsou věci, které se také dozvím jen náhodou. Bohužel v rámci rozdělení kompetencí zastupitelů a vedení obce tu tato možnost je.

První novinkou, které předcházelo opravdu dlouhé a složité vyjednávací období je on-line přenos ze ZO s následnou archivací na portálu YOUTUBE. Pokud se vše podaří, budete mít již 22.10.2020 možnost dění na ZO vidět „naživo“, což vzhledem k zpřísňujícím se hygienickým opatřením bude určitě vítaná možnost. Pro mě a kolegy zastupitele za SLK je tento okamžik velice důležitý a byl podporován, protože zápis ze ZO není obsáhlý a často vede k dohadům, co kdo kdy a jak řekl. Velký dík patří Radimovi Koutníkovi, který za iniciativou záznamu ZO od začátku stojí a při „překonávání překážek“ si užil své.

Jakmile bude dostupný link, určitě ho zde najdete.

Jaroslav Vrabec

Jak užitečný byl tento příspěvek?

Kliknutím na hvězdičku to ohodnoťte!

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasů:

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Jak jste považovali tento příspěvek za užitečný ...

Sledujte nás na sociálních médiích!

Je nám líto, že tento příspěvek pro vás nebyl užitečný!

Pojďme vylepšit tento příspěvek!

Řekněte nám, jak můžeme tento příspěvek vylepšit?

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*