Ukliďme Stráž nad Nisou 2022

nahrávám mapu....

Datum / čas
2. 4. 2022, 9:00

Místo konání
COMEL cafe

Kategorie


Ukliďme Česko, ukliďme Stráž nad Nisou je dobrovolnická úklidová akce, která probíhá na území celé České republiky. Jejím cílem je uklidit nelegálně vzniklé černé skládky a nepořádek. Ve Stráži nad Nisou akci pořádá spolek STRÁŽ SPOLU a pro všechny z.s. a Základní škola a Mateřská škola Stráž nad Nisou ve spolupráci s obcí Stráž nad Nisou.

Kdo uklízí

Uklízíme všichni. Společně. V jeden den. Do úklidových akcí se zapojují lidé ze všech koutů České republiky. Uklízejí školáci, politici, úředníci, skauti, děti z dětských domovů, vysokoškoláci, důchodci, programátoři, lékaři, prodavači, ekologové, turisti, pejskaři, pankáči … Prostě všichni, na koho si vzpomenete. Uklízíme společně!

 Jak to bude ve Stráži nad Nisou

Úklid proběhne v sobotu 2. 4. 2022. ZŠ bude uklízet o týden později, tedy 9. 4.  2022. Není důležité se sejít osobně. Nezbytné je domluvit se, kde se bude uklízet a převzít si pytel a ochranné pomůcky. Proto prosíme všechny dobrovolníky, aby se sešli 2.4. v 9:00 před cukrárnou nebo nás kontaktovali na tel. 739 454 716 a vše domluvíme. Na závěr je nezbytné nahlásit, kde jste zanechali pytle s odpadky – ideálně u „kontejnerových hnízd“ na tříděný odpad. Z celé akce se dělá statistika! Je tak nutné nahlásit všechny malé i velké pomocníky a sdělit organizátorům přibližnou váhu a objem odpadků, které jste sebrali.

Více informací včetně bezpečnostních pokynů naleznete na internetových stránkách pořadatele www.strazspolu.cz nebo osobně v pracovní době v cukrárně a kavárně COMEL cafe na Bergerově náměstí.

Rezervace

Rezervace jsou uzavřeny.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*