Diskuse na téma „nový obecní dům“ byla překvapením

()

25.5. 2022 proběhla v prostorách kavárny COMEL cafe druhá veřejná diskuse. Zvolili jsme téma, které obcí rezonuje již více jak 4 roky – nový obecní dům. Byl jsem však velmi překvapen.

Původně jsem očekával, že již budou známé výsledky z ankety, která byla slíbena již skoro před rokem po představení 4 studií nového obecního domu. Bohužel ani skoro měsíc po ukončení hlasování v anketě nejsou výsledky uveřejněny a jedinou informaci, kterou jsme získali je údaj o počtu hlasujících, který je v řádu desítek. Takovýto výsledek nebude nic vypovídat o preferencích většiny obyvatel obce.

Dalším, a pro mě největším překvapením, byl počet diskutujících. Předpokládal jsem, že toto téma bude zajímat většinu obce. Diskuse se však zúčastnilo jen 11 diskutujících. Asi jsem se spletl a zájem o toto téma je opravdu nízký. I počet lidí, kteří se zúčastnili ankety nebo představení projektů tomu odpovídá.

Musím však těm, kteří se diskuse zúčastnili poděkovat za velmi zajímavou diskusi. Probralo se i pár témat mimo hlavní téma.

To, co si s diskuse odnáším, je názor jedné z diskutujících, že bychom neměli zastavovat všechen veřejný prostor a jako generace bychom měli nechat část území i pro další generace. Shodli jsme se na faktu, že obec v posledních letech zažila překotné změny a mnohdy nebylo vše připraveno. Dnes tak řešíme mnohé problémy, které překotná výstavba a rozšíření obce přineslo. A tento trend pokračuje …

Jak užitečný byl tento příspěvek?

Kliknutím na hvězdičku to ohodnoťte!

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasů:

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Jak jste považovali tento příspěvek za užitečný ...

Sledujte nás na sociálních médiích!

Je nám líto, že tento příspěvek pro vás nebyl užitečný!

Pojďme vylepšit tento příspěvek!

Řekněte nám, jak můžeme tento příspěvek vylepšit?

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*