Aktuality 31.8.2020

()

Změny na náměstí a stále uzavřený sjezd z dálnice.

Mnozí se mě od včerejška ptáte, co se to děje na náměstí. Sám jen vím, že na minulém zastupitelstvu byla vybrána firma, která za 977 135,- Kč vybuduje chodník na náměstí. Předpokládám, že to je ono. Pokusím se ještě dohledat, zda někdy v minulosti nebyl tento chodník formou veřejné vyhlášky „vyvěšen“ na úřední desce. Zatím se mi to nepodařilo.

Mrzí mě, že javory v té části doslova rozlámal bagr. Když si vzpomenu na loňské léto, kdy jsem byl za upevnění certifikované „LAJNY“ na podobný javor popotahován a řešen vedením obce za ničení zeleně…

Sjezd z dálnice měl být podle původních plánu dnes otevřen – stavba měla vstoupit do 4. fáze. Nemám žádné bližší informace o zpoždění a nových termínech, ale vzhledem k tomu, že na tomto úseku chybí vrchní vrstva asfaltu a nejsou namontovány svodidla předpokládám, že to dříve jak příští týden to nebude.

Oprava: Dle informací od občana Stráže nad Nisou bude sjezd otevřen nejdéle 31.10.2020. Z původních materiálu (textové části) vyplývalo, že by měl být sjezd uzavřen dokonce až do října 2022. Na konkrétní otázku uzavření sjezdu odpověděl za ŘSD jako investora Ing. Jakub Hušek – vedoucí provozního úseku, který má stavbu na starosti.

Oprava opravy 😉 : Vše se stihlo a otevřeno bude už od 18.9. 2020

Máte další aktuality nebo novinky. Napište mi. Nebo se staňte také redaktorem tohoto média.

Jak užitečný byl tento příspěvek?

Kliknutím na hvězdičku to ohodnoťte!

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasů:

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Jak jste považovali tento příspěvek za užitečný ...

Sledujte nás na sociálních médiích!

Je nám líto, že tento příspěvek pro vás nebyl užitečný!

Pojďme vylepšit tento příspěvek!

Řekněte nám, jak můžeme tento příspěvek vylepšit?

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*