Zprávy z SDH Stráž nad Nisou

()

Milí spoluobčané,
díky vládnímu uvolňování jsme mohli s dorostenci začít trénovat a soutěžit. V Okresním kole dorostu naši svěřenci obsadili krásná místa. Nikola Strnadová v kategorii starší dorostenky obsadila 2.místo a Lukáš Kvapil v kategorii středního dorostu obsadil 1. místo. V Krajském kole dorostu Nikola skončila na 2. místě a Lukášovi unikl postup na Mistrovství republiky o pouhých 0,12 setin sekundy a obsadil 2. místo. Na otevřené Okresní kolo Požárního sportu za náš sbor nastoupili naši dorostenci mezi dospělé v běhu na 100 metrů překážek. Nikola obsadila mezi ženami 3.
místo a Lukáš mezi muži 2. místo a oba si zajistili postup do Krajského kolo Požárního sportu, kde Nikola obsadila 4. místo a Lukáš 14. místo. Oběma závodníkům gratulujeme za krásné výsledky a reprezentaci jak našeho sboru hasičů, tak i naší obce.

Výjezdové družstvo od začátku roku vyjelo ke 40 mimořádným událostem.

  • Planý poplach 11 událostí
  • Požár 9 událostí
  • Technická pomoc 20 událostí

Při červencových bleskových povodních jsme od 14. 7. do 17.7. vyjeli k 17 mimořádným událostem. Všem členům výjezdového družstva patří velký dík za jejich obětavou práci při výjezdech.

Díky finančním prostředkům zřizovatele Obcí Stráž nad Nisou a dotačním programům Libereckého kraje jsme koupili nové vybavení pro výjezdové družstvo, a to: 4 páry zásahové obuvi Haix FIRE FLASH GAMMA, 4 kusy hadice B, 4 kusy hadice C, 1 motorovou pilu Husqvarna 550 XP Mark II včetně příslušenství, 2 kusy neprořezných kalhot a 1 ochrannou přilbu pro obsluhu motorové pily.

Muži, ženy, děti, občané Stráže nad Nisou, jestli se vám líbí práce hasiče, přijďte rozšířit naše řady a staňte se Dobrovolnými hasiči.

Děkuji všem našim členům za jejich obětavou práci jak ve Sboru Dobrovolných Hasičů, tak i členům výjezdového družstva, za práci při výjezdech a školeních.

Bohdan Kvapil
starosta a velitel SDH Stráž nad Nisou

Jak užitečný byl tento příspěvek?

Kliknutím na hvězdičku to ohodnoťte!

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasů:

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Jak jste považovali tento příspěvek za užitečný ...

Sledujte nás na sociálních médiích!

Je nám líto, že tento příspěvek pro vás nebyl užitečný!

Pojďme vylepšit tento příspěvek!

Řekněte nám, jak můžeme tento příspěvek vylepšit?

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*