Věrnostní kartičky v mobilu – podrobný návod

()

Následující článek vám ukáže jak se zbavit přeplněné peněženky různými kartičkami do obchodů.

Dnes již většina obchodů používá různé věrnostní a slevové karty. Krom několika platebních nebo kreditních karet tak můžete mít v peněžence i desítky plastových kartiček. Mezi ty nejznámější a nejpoužívanější patří karty do největších obchodních řetězců jako je Globus, Lidl, Kaufland, Penny, Billa nebo například Makro. Stejně tak má většina obchodů s kosmetikou nebo drogerií své věrnostní karty jako například Teta, dm nebo Rossmann. A mohl bych pokračovat …

A kolik věrnostních karet nosíte v peněžence, v tašce nebo ve speciálním pouzdru vy? Díky aplikaci Stocard si můžete všechny karty uložit do svého mobilního telefonu.

STOCARD JE PRAKTICKÁ APLIKACE PRO VĚRNOSTNÍ KARTY

Aplikace Stocard vám umožní uložení všech věrnostních karet do jediné aplikace ve vašem mobilním telefonu. Většinu věrnostních kartiček pak můžete nechat doma nebo je mít uloženy pro méně časté použití. Tuto aplikaci nelze využít pro speciální funkce některých karet, jako je pro příklad placení kartou GLOBUS BONUS. Tam, kde předkládáte kartu pro přečtení čárového nebo QR kódu je aplikace plně dostačující.

Princip aplikace je takový, že přečte různé číselné, čárové nebo QR kódy, uloží je a umí je znovu zobrazit. Je proto možné si uložit i jiné kódy – dnes například i QR kód potvrzující tzv. „bezinfekčnost“, který máte v papírové podobě nebo uložený v aplikaci TEČKA.

Dále je možné si načtené karty a kódy uložit a zálohovat v on-line učtu. Další výhodou je i sdílení jedné kartičky mezi členy domácnosti a jednoduše získanou kartu z obchodu nahrát do mobilu dalším členům rodiny.

VÝHODY STOCARD

 • Všechny věrnostní karty v mobilu.
 • Navíc v jedné aplikaci.
 • Snadná instalace aplikace.
 • Jednoduché vložení karet.
 • Rychlá obsluha aplikace.
 • Výběr z více než 1800 přednastavených karet.
 • Možnost uložení i nepřednastavených karet.
 • Různé pokročilé funkce (například přednostní ukázání nejpoužívanějších karet).
 • Aplikace Stocard je optimalizována i pro ČR.
 • Karty lze ze Stocard rovněž poměrně snadno exportovat nebo zálohovat on-line.

NEVÝHODY STOCARD

 • S vybitým telefonem nepoužijete ani věrnostní kartu.
 • Některé obchody používají zastaralé skenovací technologie, které neumí načíst displej smartphonů. Jsou to především ploché skenery místo skenerů obrázků a laserové skenery).
 • Chybí propojení s konkrétními obchody (mapa, adresy otevírací doby).
 • Chybí propojení s věrnostními systémy a speciální slevy pro uživatele Stocard.

Instalace

Instalaci začneme stažením a nainstalováním z Google Play (pro telefony s OS Android) nebo z App Store (pro telefony s iOS)

Dalšími kroky po instalaci vás provedu pomocí kopií obrazovek:

Další funkce

Aplikace je uzpůsobena pro lokální použití v ČR. Některé karty tak umožňují další funkcionalitu, především přístup do on-line účtu u dané společnosti a zobrazení počtu bodů. Příkladem toho je znovu např. spol. Globus ČR, v.o.s. a jejich program GLOBUS BONUS:

MAPY

Můžete aplikaci povolit přístup k poloze vašeho telefonu a pak získat informaci o poloze nejbližších poboček daného obchodu.

Aktuálně

STOCARD se připojil k aplikaci a portálu Klarna. To znamená, že aplikace bude více vyvíjena bude tak ještě lepší. S tím se změnil i vzhled.

Stocard zůstane, podle vyjádření nových majitelů, stále bezplatnou aplikací jako doposud.

Nová značka Stocard přináší nové logo, barvu značky a design aplikace. Vyniká svými expresivními, ikonickými vizuály, ale také pozvedává zkušenosti spotřebitelů a maloobchodníků.

Jak se značka vyvíjela v průběhu času od založení společnosti Stocard ukazuje následující obrázek:

Závěrem

Věřím, že se vám instalace povedla. V případě, že se něco nepovedlo nebo se samotné instalace bojíte, kontaktujte mě nebo se stavte jako vždy v cukrárně.

Jak užitečný byl tento příspěvek?

Kliknutím na hvězdičku to ohodnoťte!

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasů:

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Jak jste považovali tento příspěvek za užitečný ...

Sledujte nás na sociálních médiích!

Je nám líto, že tento příspěvek pro vás nebyl užitečný!

Pojďme vylepšit tento příspěvek!

Řekněte nám, jak můžeme tento příspěvek vylepšit?

2 Comments

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*