VEŘEJNÁ DISKUSE – KULTURNÍ AKCE V OBCI

VEŘEJNÁ DISKUSE - KULTURNÍ AKCE V OBCI

Datum konání

8. 6. 2022    
20:00 - 22:00

Rezervace

Rezervace uzavřeny

Místo

COMEL cafe
Bergerovo nám. 174, Stráž nad Nisou, 463 03

Typ události

nahrávám mapu....

Jaké akce vám v obci chybí. Jak jste spokojeni se Strážskými slavnostmi, jak vítáte LETNÍ KINO. Jak jste spokojeni s mnohými akcemi pro děti. Co říkáte zábavám v místních restauracích. Kultura však nejsou jen „AKCE“. Co dalšího je možné pro kulturu v obci učinit.

Veřejné diskuse

Diskuse nad veřejnými tématy je důležitá. Obcí rezonují mnohá témata, která různým způsobem zasahují do života obyvatel obce. Jsou témata, která se nás dotýkají přímo a naopak témata, která nás nezajímají. Existují i důležitá témata, která ovlivňují mnohé z nás. Každý však vnímáme tato témata různě a to na základě vlastních potřeb, zkušeností a především s ohledem na místo našeho bydliště.

Spolek STRÁŽ SPOLU a pro všechny z.s. se rozhodl pro letošní rok otevřít své interní diskusní fórum veřejnosti a zajistit tak veřejnou diskusi nad hlavními tématy naší obce. Osobní setkání je v tomto případě důležité. Navrhujeme několik termínů a témat k diskusi, která proběhne v případě pěkného počasí na terase kavárny COMEL cafe. V případě špatného počasí nám bude muset vystačit prostor uvnitř kavárny. V diskusích hodláme pokračovat a budeme rádi za vaši zpětnou vazbu, návrhy témat nebo potřebu zopakovat některé diskuse. Napište nám na info@strazspolu.cz.

Rezervace

Rezervace jsou uzavřeny.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*