Reakce čtenářů

()

Již delší dobu se mluví o stavbě nového obecního úřadu. Celou dobu se zamýšlíme nad tím, jestli nový úřad potřebujeme, hlavně teď, kdy byl stávající objekt rekonstruován a vybaven novým nábytkem. To jistě nebyla levná záležitost. Proto jsme proti. Další otázkou je sál. Potřebuje obec velký sál? Aby byl jednou ročně využit na hasičský ples, jednou na zahrádkářskou sešlost. Sejde se tolik lidí? Obec by měla tyto peníze využít účelněji. Chybí parkovací místa, za chvíli budou chybět místa ve školce a škole. Dál chybí chodníky pro větší bezpečnost chodců, hlavně dětí. Chybí hřiště volně přístupné odpoledne, kde by si mohli kluci zahrát fotbal a podobně. Cvičiště proti Fibingerum, je sice hezké, ale velmi málo využívané.
Dále se nám nelíbí úprava náměstí, hlavně květinová výzdoba. Když jezdíme po naší vlasti, vidíme jak jiné obce mají svá centra upravená, bohatě osázená květinami o které se dobře starají. Copak zastupitelé nikam nejezdí? Vždyť to musí také vidět. V obci máme zahradnickou firmu (p. Bruna), určitě při dobře napsané smlouvě, by se zaměstnanci o náměstí dobře postarali.

Je toho jistě ještě mnoho, co by zkrášlilo a usnadnilo život obyvatelům naší obce. I naši staří by uvítali aby svůj život důstojně dožili mezi námi a nemuseli hledat nový domov mimo obec. Je toho ještě hodně k zamyšlení aby se život v obci zlepšil.

Jiří a Ivanka Šťastný

Jak užitečný byl tento příspěvek?

Kliknutím na hvězdičku to ohodnoťte!

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasů:

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Jak jste považovali tento příspěvek za užitečný ...

Sledujte nás na sociálních médiích!

Je nám líto, že tento příspěvek pro vás nebyl užitečný!

Pojďme vylepšit tento příspěvek!

Řekněte nám, jak můžeme tento příspěvek vylepšit?

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*