Komunální volby 2022 – prezentace kandidátek

()

V letošních volbách do Zastupitelstva obce Stráž nad Nisou máme na výběr z 6 kandidátek, což je celkem 54 kandidátů. To je velmi dobrá zpráva. Volič má možnost vybírat z velikého počtu kandidátů a zároveň to znamená, že se větší počet občanů zajímá o správu a budoucnost obce a chce se zapojit do rozhodování o jejím dalším vývoji.

Velice nyní děkuji všem kandidátům za jejich snahu a přeji všem hodně úspěchu. Věřím, že všichni, kteří
kandidují v těchto volbách za kteroukoliv stranu nebo sdružení chtějí, aby se v naší obci všem bez rozdílu věku žilo co nejlépe.

Jednotlivé kandidátky se voličům představí prostřednictvím svých prezentací, ať už písemných či formou billboardu nebo společného předvolebního setkání. Prezentace některých kandidátek mohou být více honosné, profesionálnější nebo rozsáhlejší, a to především díky podpoře a financování od nominujících politických stran. Snaha všech je ale stejná, ukázat voličům svoje představy o tom, jak by měla být obec nadále spravována. Nabídl jsem proto všem kandidujícím uskupením možnost prezentovat své
myšlenky na jednom místě v tomto vydání časopisu PRO STRÁŽ v rozsahu dvou stran. Až na jedinou výjimku toho všichni využili. Velmi mě těší, že se povedlo tento plán uskutečnit a mohu tak všem obyvatelům obce předložit obsáhlý, ucelený materiál, který by jim mohl pomoci v jejich volbě. Je možné, že lepší informovanost, přehledně a najednou a přímo ve schránkách občanů podpoří i větší volební účast. Podaří se nám však překročit hranici 70 %? Ve srovnání s volbami v roce 2018 je to přibližně o 200 voličů více. Najdou se tací, kteří oproti předchozím volbám půjdou nyní volit?

Za obsah na následujících stránkách odpovídají jednotlivá uskupení.

Jak užitečný byl tento příspěvek?

Kliknutím na hvězdičku to ohodnoťte!

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasů:

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Jak jste považovali tento příspěvek za užitečný ...

Sledujte nás na sociálních médiích!

Je nám líto, že tento příspěvek pro vás nebyl užitečný!

Pojďme vylepšit tento příspěvek!

Řekněte nám, jak můžeme tento příspěvek vylepšit?

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*