Závěr

()

Vážení sousedé,

prázdniny se pomalu krátí a všichni doufáme v krásné babí léto. Pak přijde podzim. Jaký bude, zatím nikdo z nás neví, ale obavy máme asi všichni. Avšak zdá se, že nejistota z blízké budoucnosti o to více motivovala k tomu, si ten prázdninový čas opravdu užít.

Mnozí máme již dovolenou za sebou, ale na některé z nás nějaké to pracovní volno ještě čeká.

Začátek září je vždy ve znamení všech školáků a především prvňáčků, kteří plni očekávání vstupují do školních tříd. Letošní konec září bude patřit volbám. Zvolíme své zástupce do místní samosprávy a hned začátkem nového roku nás čeká volba hlavy státu. Přál bych si, aby většina z vás využila své právo a přišla volit. Bylo by skvělé, kdybychom výrazněji překročili volební účast z minulých let. V roce 2014 to bylo přibližně 50% a v roce 2018 skoro 60%. Podaří se nám v letošním roce překročit hranici 70%?

Příští číslo bude zaměřeno na představení všech šesti kandidujících stran a sdružení v naší obci. Rádi bychom vám tak poskytli maximum informací pro vaše rozhodování v podzimních volbách. Nebudou chybět ani obecné informace o způsobu volby. Toto číslo časopisu PRO STRÁŽ vyjde po 15. září, tedy přibližně týden před samotnými volbami.

Jak užitečný byl tento příspěvek?

Kliknutím na hvězdičku to ohodnoťte!

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasů:

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Jak jste považovali tento příspěvek za užitečný ...

Sledujte nás na sociálních médiích!

Je nám líto, že tento příspěvek pro vás nebyl užitečný!

Pojďme vylepšit tento příspěvek!

Řekněte nám, jak můžeme tento příspěvek vylepšit?

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*