Benteler oslavuje

()

VÝROČNÍ ROK 2020: 21 ZÁVODŮ SKUPINY BENTELER
OSLAVUJE DESETILETÍ ODBORNÝCH ZNALOSTÍ VE
ZPRACOVÁVÁNÍ KOVŮ

  • V roce 2020 oslavuje 21 lokací po celém světě významná výročí.
  • Mezi oslavenci jsou české závody Liberec (25 let) a Jablonec nad Nisou (15 let), ale také například německý závod Weidenau (45 let), brazilský závod Porto Real (15 let) nebo indický závod Pune (10 let).
  • Všechny závody dokazují následující pravidlo: produkty BENTELER jsou vyráběny regionálně – pro region. Tímto způsobem společnost zajištuje, že zákazníci dostanou nejlepší možnou lokální podporu a přidaná hodnota tak zůstává v regionu.

Salcburk, 11. prosince 2020: 21 závodů skupiny BENTELER má v roce 2020 navzdory okolnostem spojeným s pandemií, které s sebou tento rok přinesl, neobyčejný důvod k oslavě. Všechny mají výročí: od Weidenau v Německu, které je v provozu již 45 let, přes Pune v Indii, které slaví své desáté výročí až po Liberec, který své brány otevřel před čtvrt stoletím – od té doby je skupina BENTELER zastoupena v České Republice. Divize Steel/Tube oslavuje opravdu speciální výročí její zaměstnanec z německého Paderbornu oslavil své vlastní 50leté výročí práce pro BENTELER.

Závodová výročí ilustrují odborné schopnosti BENTELERU ve tváření kovů

V německém Weidenau oslavuje závod skupiny BENTELER své 45. výročí. BENTELER zde ročně produkuje okolo 13 milionů automobilových součástí. To znamená až 35 000 kusů denně, což odpovídá jednomu dílu každé dvě sekundy. Kromě jiného jsou zde vyráběny bezpečnostní komponenty na míru vyrobené z vysoce pevné oceli pro mnoho automobilových společností. Tento výkon byl již několikrát oceněn. Například cenou společnosti Ford „Q1 Award“ v roce 2011 nebo oceněním „Volvo Cars Quality Excellence (VQE)“ v roce 2016.

Závod společnosti BENTELER v Liberci byl prvním závodem v České Republice. Výroba zde začala před 25 lety – v roce 1995. Mezi hlavní kompetence jeho přibližně 200 zaměstnanců patří svařování, lakování povrchů a inspekční technologie. Výroba je zaměřená především na součásti podvozků včetně počátečních konstrukčních návrhů.

Dalším českým jubilantem je závod v Jablonci nad Nisou, který slaví 15. výročí. Tento závod byl uveden do provozu v roce 2005 původně za účelem výroby náhradních dílů. Klíčovým projektem se zde později stala výroba motorkových rámů pro BMW, která trvá dodnes. Specifikum závodu je svařování ocelových a hliníkových dílů.

Odborné znalosti zpracovávání kovů od roku 1876

Ve všech těchto i ostatních lokacích společnosti BENTELER, těží zákazníci z více než 140 let zkušeností se zpracováváním oceli a hliníku. BENTELER používá tuto širokou odbornou znalost materiálu k získání cenově výhodných a ve své třídě nejlepších procesů zpracování. Odborné znalosti společnosti ve zpracování kovů, například v lehké konstrukci budou v budoucnu ještě žádanější k dosažení udržitelnější a šetrnější mobility. Již nyní naleznete produkty BENTELERU téměř v každém autě.
Zdroj: Výroční rok 2020: 21 závodů skupiny BENTELER oslavuje desetiletí odborných znalostí ve zpracovávání kovů

I. Zajíc

Jak užitečný byl tento příspěvek?

Kliknutím na hvězdičku to ohodnoťte!

Průměrné hodnocení / 5. Počet hlasů:

Zatím žádné hlasy! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Jak jste považovali tento příspěvek za užitečný ...

Sledujte nás na sociálních médiích!

Je nám líto, že tento příspěvek pro vás nebyl užitečný!

Pojďme vylepšit tento příspěvek!

Řekněte nám, jak můžeme tento příspěvek vylepšit?

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*